882 557 404 restauracja@ratuszowawarka.pl

O nas

 

 

PIĘKNA RESTAURACJA W SAMYM SERCU MIASTA

 

Restauracja Ratuszowa to jeden z najpiękniejszych i najciekawszych punktów na kulinarnej mapie Warki. Restauracja mieści się na rynku – w samym centrum Warki – naprzeciwko wareckiego ratusza. Gdy tylko przekroczysz próg do restauracji ratuszowej, poczujesz klimat tradycji połączonej z nowoczesnym stylem. Wzdłuż prowadzących do restauracji schodów, napotkasz stare wareckie fotografie, które jeszcze bardziej podkreślają historyczny klimat tego wyjątkowego miejsca.

 

W restauracji Ratuszowej każdego dnia usłyszysz klimatyczny gwar wareckiego towarzystwa, niczym nastrojowe dźwięki przed wielu laty. Aż chce się tu być! Odwiedzaj nas od niedzieli do czwartku w godzinach 12:00-22:00 oraz w piątek i sobotę od 12:00 do 23:00 i codziennie przekonuj się o urokach tego miejsca.

 

 

WYJĄTKOWA ATMOSFERA W TOWARZYSTWIE WARCZAN I TURYSTÓW

 

 

W Restauracji Ratuszowa w Warce codziennie witamy się szczerym uśmiechem i zawieramy nowe znajomości z przyjezdnymi gośćmi. Tu spotkasz rodowitych Warczan, którzy pamiętają Warkę jeszcze z bardzo dawnych czasów. Zamień z nimi słówko i zanurz się w historycznych opowieściach na temat naszego pięknego miasta. Z pewnością będziesz pod wrażeniem jak dużo się tu działo.

 

Od młodszego towarzystwa, dowiesz się gdzie są aktualne imprezy i co dzieje się na mieście.

 

Nie zawahaj zapytać się mieszkańców Warki o miejsca warte odwiedzenia. W tym niewielkim mieście kryje się dużo zabytków, o których warto się dowiedzieć. Nie zapomnij też odwiedzić nasz piękny park przy Muzeum Kazimierza Pułaskiego na wareckich Winiarach. Jest to magicznie wyglądające miejsce, które także kryje bogatą historię.

 

 

RESTAURACJA TWORZONA PRZEZ LUDZI Z PASJĄ

 

 

W restauracji Ratuszowa obieramy ciągle nowe cele, byśmy mogli dążyć do jeszcze lepszych efektów i zadowolenia naszych Klientów. Zespół restauracji Ratuszowa składa się z ludzi pełnych pasji, którzy wkładają wiele serca w wykonywaną przez siebie pracę. Przyjdź do naszej restauracji i sprawdź nasze doświadczenie.